Warsztaty referencje

Byłam uczestnikiem warsztatów fotograficznych organizowanych przez Anię i muszę napisać, że byłam BARDZO, ale to BARDZO zadowolona i zachwycona weekendem jaki spędziłam w towarzystwie Ani, modelek, wizażystki i stylistki…. no i oczywiście wśród pozostałych osób, które tak ja ja, przyjechały żeby czegoś się nauczyć, ustrzelić zdjęcia w bajkowym klimacie i miło spędzić czas!

Rewelacyjnie dobrane stylizacje, profesjonalne zaangażowanie modelek w każdy, nawet najdziwniejszy pomysł fotografów, wspaniałe zwierzęta, które nam towarzyszyły, przemiła atmosfera, bez zadęcia i udowadniania, kto jest lepszym „pstrykaczem”. Duże wsparcie całej ekipy Ani i innych warsztatowiczów! Poznałam fantastycznych ludzi, ustrzeliłam trochę niesamowitych kadrów i poznałam nowe sztuczki w PS i LR – więc czego można chcieć więcej? Chyba tylko kolejnych takich weekendów w tak doborowym i profesjonalnym towarzystwie!

polecam – Patiigraphy

Trzymaj się ciepło i mam nadzieję do zobaczenia jeszcze nie tylko na warsztatach 🙂

Patii

***

DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA !

Zacznę od Organizatorów…

– !!!!! Anna Sychowicz!!!!!!!!!!! – Fenomenalnej Sprawczyni, dzięki której teleportowaliśmy się w ciągu tych dwóch dni, w cztery niesamowite równoległe światy! Świetnej, ciepłej, profesjonalnej oraz pełnej życzliwości i wyrozumiałości organizatorce oraz Jej Mężowi: Wojciech’owi „Beautiful Mind” Sychemu – szarej eminencji, wielokrotnemu operatorowi blendy, dostawcy, zaopatrzeniowcowi, rozśmieszaczowi itd. 😀 !!!!!!!!!!
Ze strony wizualnej :
– Lucyna Sumire Gmaj – za fenomenalne, dopieszczone w każdym najmniejszym nawet szczególe, stylizacje 🙂 

PODZIĘKOWANIA DLA WSPANIAŁYCH MODELEK:

Magdalena = „HatheT” i Dorota = „Thinloth”.
Dorota : dziękuję Ci za spokój, profesjonalizm, urodę, zwiewność, cierpliwość i uśmiech. Dziękuję za dzikość i przepiękne ujęcia! Dziękuję za charyzmę! I za długie rozmowy „po”. 🙂
Magdalena: dziękuję Ci za wdzięk,urodę, konstruktywne uwagi, zaangażowanie , odwagę, i odporność na ciosy <+100>!!! 😛 Dziękuję za szaleństwo, mrok i spontaniczność – mega  :)))

DLA MOICH KOLEŻANEK I KOLEGÓW współuczestniczących w WARSZTATACH !!!!:

Dziękuję Wam Wszystkim, i Każdemu z osobna za: współpracę, miłą atmosferę, śmichy i hihy, podwózki samochodem 🙂 , konstruktywne rozmowy, sugestie, pomoc, wymianę informacji…. za całoształt DZIĘKUJĘ 🙂 SUPER PRZYGODA!

DZIĘKUJĘ również;

CZWORONOŻNYM MODELOM:
thx: Agnieszka Gulczyńska z:
oo El Gaspar
oo Wigo

Thx <……….>
Bialy Owczarek Szwajcarski – Lord Largo Domi Pearl
+ jamniorek szorstkowłosy 🙂 <mistrz drugiego planu>. :)))

P.S.1 Brzmi to może jak laurka, ale co zrobić? Dla mnie to było naprawdę coś magicznego 😛
P.S.2 Wniosek? Było ZAJEFAJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorota

***

Dopięcie stylizacji, makijażu no i pięknych ludzkich i zwierzęcych modeli było jak dla mnie na bardzo wysokim poziomie, każdy szczegół przemyślany i dopracowany. Świetna była atmosfera podczas sesji i całych warsztatów, luźne podejście ale profesjonalne. Genialne było to że każdy był tam traktowany w taki sam sposób, nieważne jakie miał doświadczenie itp, każdy mógł swój pomysł zrealizować i powiedzieć swoje zdanie na dany temat i nie zostać skrytykowanym. Kontakt z Dorota, Magda i Lucyną był świetny (strasznie dużo tego słodzenia;P) ich doświadczenie i chęć stworzenia czegoś genialnego razem bardzo pomagała w pracy.

Nie ukrywam że pierwszego dnia nie wiedziałam co i jak, jak to będzie, czy nikt mnie tu nie zabije itp(;P), następnego dnia było juz super, tak naprawdę w połowie drugiego dnia już było genialnie.

Świetne warsztaty z PS i LR, jasno i szczegółowo wyjaśnione myśle ze najważniejsze podstawowe rzeczy.

No i najważniejsze to miejsce w którym byliśmy, bajkowe i straszne zarazem, no coś pięknego. No tak i jeszcze ognisko gdzie tak naprawdę każdy lepiej się poznał i myśle że dzięki temu jeszcze bardziej się zżyliśmy ze sobą, mieliśmy świetna ekipę genialnych ludzi.

Co bym dopracowała na lipiec to te 5 min na indywidualną prace, wiadomo jest ciężko ogarnąć samemu duża grupę wiec myśle że pomoc dobrego duszka się przyda.

Na koniec to co dla mnie po warsztatach jest najbardziej genialne to nasza grupa na fb, to że możemy wspólnie dyskutować na temat naszych zdjęć, twoja pomoc o każdej godzinie i w każdej sprawie, dla mnie to jest niesamowite wręcz.

Jeśli chodzi o mój rozwój to wooow, tyle rzeczy teraz widzę, odkryłam że kocham mroczne klimaty, kocham sie bawić stylizacjami i tym co mamy dookoła. Mam nadzieje że uda mi sie przyjechać też w lipcu, trzeba zbierać kasę 😛 OGROMNE DZIĘKUJE ZA TEN NIESAMOWITY WEEKEND <3

Adrianna (Adrianna Kunikowska Fotografia)