Sesja narzeczeńska - fotograf Warszawa Starówka

Dlaczego warto zorganizować sesję narzeczeńską?

W dzisiejszych czasach fotografia ślubna wykracza daleko poza dokumentację ceremonii w kościele czy USC. Uwieczniamy wszystko to co towarzyszy zaślubinom, a więc przygotowania, błogosławieństwo, zabawę weselną czy chwile tylko we dwoje już po ślubie w ulubionym, ciekawym miejscu – wszystkie przepełnione emocjami chwile. Jedną z interesujących idei dla zakochanych może być sesja przedślubna, czy zaręczynowa.

Dlaczego warto wziąć udział w przedślubnej sesji zdjęciowej?

  • Zapoznanie się z fotografem przed wielkim dniem zniweluje stres i pozwoli zrelaksować się i cieszyć podczas fotografowania – a to już połowa sukcesu do udanych zdjęć ślubnych.
  • Będziecie mieli okazję poćwiczyć pozowanie i wysłuchać cennych rad od swojego fotografa. Dowiecie się w praktyce czego oczekuje od Was aby zdjęcia były jak najlepsze. Komunikacja jest kluczem do sukcesu, więc im więcej czasu spędzisz ze swoim fotografem, tym wynik końcowy będzie lepszy.
  • Wyobraź sobie otrzymać zdjęcia ślubne i poczuć wielkie rozczarowanie. Każdy typ urody wymaga od fotografa indywidualnego podejścia, a organizując sesję przed ślubem macie świetną okazję poeksperymentować np z fryzurą i makijażem i określić czy Wasz wybór na zdjęciach prezentuje się równie dobrze. Prawda jest taka, że zdjęcia pokazują więcej niż jesteśmy w stanie zobaczyć na żywo.
  • Będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć się na zdjęciach Waszego fotografa. Zweryfikujecie jego preferencje ze swoimi oczekiwaniami.
  • Fotograf będzie miał możliwość lepszego poznania jaki sposób fotografowania jest dla Was najkorzystniejszy. To doświadczenie sprawi, że w dniu ślubu będzie doskonale wiedział z jakiej perspektywy robić Wam zdjęcia, aby efekt był bardziej niż zadowalający.
  • Wysokiej jakości zdjęcia z takiej sesji mogą być użyte do wykonania zaproszeń ślubnych czy podziękowań. Mogą t

Z pewnością chcesz aby dzień Twojego Ślubu był wielkim sukcesem. Zorganizowanie sesji zaręczynowej jest sposobem, aby zapewnić sobie wspaniałą pamiątkę z dnia ślubu, którą będziecie mogli dzielić się z najbliższymi przez wiele lat!

Zanim zamówisz sesję narzeczeńską

Jeśli planujesz wykorzystać te zdjęcia do zaproszeń lub innych drukowanych materiałów na ślub zaplanuj sesję narzeczeńską odpowiednio wcześniej. Bez pośpiechu wybierzesz najlepsze ujęcia i przygotujesz materiał do druku.

Współpracuj ze swoim fotografem ślubnym – w czasie sesji przedślubnej możecie przetestować pomysły, które chcielibyście wykorzystać w sesji plenerowej po ślubie. Fotograf dowie się czego oczekujecie i jak wyobrażacie sobie poszczególne kadry. Analiza tych zdjęć umożliwi wprowadzenie drobnych poprawek i zmian przy okazji sesji plenerowej po ślubie.

Niektórzy profesjonalni fotografowie włączają sesje narzeczeńskie do swoich pakietów ślubnych. Wiąże się to zazwyczaj z atrakcyjną ceną takiej sesji.

To może Was zainteresować!

Pary, które zarezerwują termin i wybiorą Pełny Pakiet z mojej oferty ślubnej otrzymają w prezencie rabat 20% na sesję narzeczeńską. Przejdź do Oferty Ślubnej aby poznać szczegóły.