Warszawski Fotospacer z Psem

Idea powstania Fotospacerów zrodziła się kilka lat temu – pierwszy spacer odbył się na plaży pod mostem Poniatowskiego w środku zimy. Spotkaliśmy się też wieki temu w kameralnym gronie w Parku Skaryszewskim. Pomyślałam, że wraz z reaktywacją mojej „psiej” działalności reaktywuję również Fotospacery.

W Fotospacerze może wziąć udział każdy –  fotografowie, właściciele psów jak i dwa w jednym. Fotografowanie polega na wzajemnej wymianie korzyści – fotografowie rozbudowują swoje portfolia, a właściciele psów otrzymują świetnej jakości zdjęcia.

Zasady uczestnictwa:

  • W spacerze może wziąć dowolna liczba osób, udział jest oczywiście bezpłatny.
  • Obie strony obowiązuje podpisanie/oznaczenie zdjęć umieszczanych w sieci – fotografa, imienia psa/hodowli ze wskazaniem linku do fanpage jeśli istnieje.
  • Właściciele psów powinni panować nad swoimi psami. Zapraszamy psy, które znają podstawowe komendy, a w szczególności grzeczne czekanie w jednym miejscu. Psy nadaktywne, zaczepne w stosunku do innych psów (nawet w ramach zabawy) proszę trzymać na smyczy – nie każdy zwierzak lubi natrętne towarzystwo.
  • Prosimy o nie przyprowadzanie psów, które boją się przebywać w tak licznej grupie obcych zwierząt,  psów agresywnych oraz suk w cieczce. Priorytetem jest dla nas komfort zwierzaków, a głównym celem spaceru dobra zabawa!
  • Estetyka zdjęć wymaga również ładnych obróżek – nieakceptowalne są obroże elektryczne czy kolczatki!
  • Nie ma znaczenia wielkość i rasa bądź jej brak!
  •  Fotografowie nie mają obowiązku zrobić sesji każdemu psu podczas spaceru. Nierzadko nie ma nawet takiej możliwości. Miło by było jednak gdyby fotografowie oddali właścicielom psów, które udało się uchwycić chociaż po jednym zdjęciu, a jeśli z góry wiadomo, że nie będziecie mieli czasu ich obrobić to …. nie róbcie tłoku 
  • Jestem inicjatorem spotkań ale każdy z was jest odpowiedzialny za siebie i swojego psa. Regulamin powstał aby ułatwić nam współpracę i dlatego proszę o kategoryczne przestrzeganie go.

 Udział jest dobrowolny, skarg i zażaleń nie przyjmuję 

Chciałabym żeby spotkania odbywały się cyklicznie w różnych miejscach Warszawy.
Obserwuj GRUPĘ na FB,  na której ustalamy wspólnie kolejne terminy spotkań.