Gypsy Wonderland – plener w hodowli Jaskółka

22-24.09.2023

Jesienią zapraszam na niezwykły plener do hodowli uwielbianych przez was uroczych gypsy cobów. Położona w Parku Krajobrazowym Doliny Bobru stajnia Jaskółka będzie gościła nas 22-24 września 2023 roku. Plener będzie miał prawdziwie magiczny, tajemniczy klimat ze względu na otaczający stajnię malowniczy
krajobraz.
Zapraszam już w piątek – rozpoczniemy spacerem z aparatem w ręku po pastwiskach i integracyjnym spotkaniem 🙂
Podczas pleneru przewidziane są sesje koni na łonie natury, sesja ze sztucznym światłem i efektami specjalnymi oraz sesja na terenie zabytkowego obiektu.

Cena
Informacje

Wydarzenie jest dedykowane fotografom na każdym poziomie zaawansowania. Jest to świetna okazja do nauki dla osób, które mają małe doświadczenie w fotografowaniu koniu w plenerze zaś fotografowie, którzy tajniki fotografii koni mają w małym palcu wzbogacą swoje portfolio w wyjątkowe kadry. 

Dokładny plan i godziny podam za pośrednictwem e-maila i/lub dedykowanego do pleneru wydarzenia na Facebooku.

Nie ponosimy odpowiedzialności prawnej za uszkodzenie mienia i/lub obrażenia ciała podczas pleneru.

Nie mamy wpływu na warunki atmosferyczne. Jeśli pogoda nie pozwoli na wyjście w plener, wykorzystamy ten czas na wspólną selekcję i edycję zdjęć.

*Cena netto, na życzenie wystawiam FV

Wykorzystanie zdjęć
Sprzęt

Masz prawo do wykorzystania zdjęć zrobionych na plenerze w swoim portfolio jak również w celach komercyjnych. Dotyczy to tylko i wyłącznie zdjęć bez modelek. W przypadku zdjęć z modelkami obowiązuje inne zasady (patrz REGULAMIN). Nie zezwalam na wykorzystanie zdjęć w celu promocji własnych plenerów i warsztatów. 

Każdy fotograf zobowiązany jest przesłać gotowe, opublikowane zdjęcia właścicielom koni w terminie 1 tygodnia od ich publikacji w sieci.

  • Lustrzanka cyfrowa lub bezlusterkowa dowolnej marki, którą można obsługiwać w trybie manualnym
  • Obiektyw zmiennoogniskowy 70-200mm (lub o podobnym zakresie)
  • Może przydać się laptop do przejrzenia zdjęć po sesjach i zrobienia backup’u.
  • Baterie, ładowarki i dodatkowe karty pamięci.
Chcesz wziąć udział?

Jeszcze tylko jeden krok dzieli Cię od wzięcia udziału w plenerze. Musisz wiedzieć, że na organizowanych przeze mnie wydarzeniach obowiązują ściśle określone zasady. Zanim zgłosisz chęć uczestnictwa w plenerze przeczytaj poniższy regulamin. Rezerwacja miejsca wiąże się z jego akceptacją! Sprawdź:

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu napisz do mnie aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować termin!

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited