Andalusia Equine Photo Tour 2024

6-11.03.2024

Już w marcu odbędzie się niezwykły koński maraton fotograficzny po Andaluzji – hiszpańskiej stolicy jeździectwa. Zapraszam was na tournée, podczas którego będziecie mieli okazję fotografować najpiękniejsze konie będące symbolem hiszpańskiej kultury. Podczas pleneru odwiedzimy kilka lokalizacji – pierwsza sesja odbędzie się o zachodzie słońca w środę zaplanuj więc swój przyjazd tak aby zdążyć się zameldować i wyruszyć na sesję – możliwy jest przyjazd dzień wcześniej. Odwiedzimy kilka stajni w różnych lokalizacjach – zrobimy zdjęcia nad oceanem, w charakterystycznych dla regionu lasach sosnowych, a także w otoczeniu tradycyjnej hiszpańskiej architektury. 

To niepowtarzalna okazja do rozbudowania sobie portfolio o zupełnie wyjątkowe kadry jak również do spędzenia czasu w świetnym towarzystwie. Byłam w Hiszpanii dwa razy i z ogromną przyjemnością oprowadzę Was po stajniach, w których miałam już przyjemność fotografować konie. Wszystko tam jest zawsze przygotowane z ogromną starannością, a widok niewiarygodnie pięknych koni w połączeniu z iberyjską przyrodą pozostaje w sercu na długo… 

Sesje zaplanowane są głównie na wschody (które o tej porze roku są dość późno) i zachody. Między sesjami będzie czas na zgranie zdjęć i złapanie chwili oddechu. Oprócz tego zabiorę was na spacer po Sewilli uważanej za najpiękniejsze miasto Hiszpanii żebyście jeszcze lepiej mogli poznać Andaluzję i jej mieszkańców.

Cena
Informacje

Wydarzenie jest dedykowane fotografom na każdym poziomie zaawansowania. Jest to świetna okazja do nauki dla osób, które mają małe doświadczenie w fotografowaniu koni w plenerze zaś fotografowie, którzy tajniki fotografii koni mają w małym palcu wzbogacą swoje portfolio w wyjątkowe kadry. 

Dokładny plan za pośrednictwem e-maila i/lub dedykowanego do pleneru wydarzenia na Facebooku. Jednak ze względu na to, że jesteśmy uzależnieni od pogody i nieprzewidzianych zdarzeń, do których zdolne są konie plan należy traktować elastycznie – zastrzegam sobie możliwość jego zmiany w trakcie trwania pleneru.

 

 Marzec w Hiszpanii to ciepły i bezdeszczowy miesiąc, (około 20 stopni w ciągu dnia) więc nie musimy martwić się o upały czy inne niekomfortowe zjawiska pogodowe 🙂

Wykorzystanie zdjęć
Sprzęt

Wszystkie zdjęcia zrobione podczas pleneru możesz wykorzystać w swoim portfolio, na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych, a także w celach komercyjnych. Niedozwolone jest ich wykorzystywanie w promowaniu własnych plenerów lub warsztatów.

Każdy uczestnik zobowiązany jest przesłać wykorzystane zdjęcia właścicielom koni najpóźniej 1 tydzień po ich publikacji w mediach społecznościowych, na stronie internetowej lub innych stronach zawierających portfolio fotografa.

  • Lustrzanka cyfrowa lub bezlusterkowa dowolnej marki, którą można obsługiwać w trybie manualnym
  • Obiektyw zmiennoogniskowy 70-200mm (lub o podobnym zakresie)
  • Laptop do przejrzenia zdjęć po sesjach i zrobienia backup’u.
  • Baterie, ładowarki i dodatkowe karty pamięci (dużo!).
Chcesz wziąć udział?

Jeszcze tylko jeden krok dzieli Cię od wzięcia udziału w plenerze. Musisz wiedzieć, że na organizowanych przeze mnie wydarzeniach obowiązują ściśle określone zasady. Zanim zgłosisz chęć uczestnictwa w plenerze przeczytaj poniższy regulamin. Rezerwacja miejsca wiąże się z jego akceptacją! Sprawdź:

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu napisz do mnie aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować termin!

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited