Korzystając z ostatnich ciepłych dni i biorąc pod uwagę sukces ostatniego pleneru “Enchanted Forest” pojawił się dodatkowy termin na spotkanie z możliwości fotografowania nocą.

Nocny baśniowy plener to wydarzenie absolutnie wyjątkowe bowiem sesje rozpoczniemy dopiero późnym popołudniem a skończymy długo po zachodzie słońca. Taki rozplanowanie czasu pozwoli nam skorzystać z różnorodnego światła -od światła dziennego, zbliżającego się do zachodu, po chłodniejsze światło wieczorne a kończąc na sztucznym oświetleniu z tysiąca starannie zaaranżowanych światełek. Oczywiście zapewnimy również profesjonalne światło studyjne do doświetlania twarzy modelek.

Stworzymy klimat zaczarowanego lasu gdzie spotkacie leśne nimfy i wróżki, wokół których będą krążyć świetliki.

Spotkamy się pod koniec lata, a jak wiadomo w ciągu dnia o tej porze roku ciężko o doskonałe warunki do fotografowania. Nocą ominie nas upał, komary oraz ostre słońce, możecie za to liczyć na nastrojowe światło oraz mistyczny i absolutnie niepowtarzalny charakter pleneru.

Spójrzcie na video, które powstało na poprzedniem plenerze

Zapraszamy każdego kto nie boi się wysokich czułości i chciałby spróbować czegoś zupełnie nowego! Jest to świetna nauka do fotografowania w urozmaiconych warunkach oświetleniowych, a dla osób, które wiedzą już na ten temat wszystko gwarantujemy stylizacje (modelek jak i samego pleneru) takie jakich nie zobaczą nigdzie indziej.

Część stylizacji, fryzury, stylizacja planów zdjęciowych zapewnia Askasu
Make Up, charakteryzacja Sumi Mizuno

Zerknijcie na poniższe zdjęcia – pochodzą z poprzedniej edycji nocnego pleneru.

Cena zawiera pracę modelek, pracę wizażystki i specjalnie przygotowane na plener bajkowe stylizacje oraz scenografię a także profesjonalne oświetlenie.
Zapewniamy ponadto poczęstunek przy grillu/ognisku.

BIEŻĄCE INFO POJAWIA SIĘ TUTAJ

Cena: 300 zł
*wystawiam FV

Zadatek w wysokości 100 zł proszę wpłacać na konto
05 1140 2004 0000 3402 3419 9593
z dopiskiem Fairy Garden

Decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.
Bieżące info będę podawała na wydarzeniu na FB
*zadatek jest bezzwrotny – proszę o przemyślane zgłoszenia!
Druga rata płatna do 19 sierpnia.

Zgłoszenia: anna.sychowicz(at)gmail.com w tytule FAIRY GARDEN z dopiskiem “Przeczytałem\am i akceptuję regulamin uczestnictwa w plenerach Anna Sychowicz :: Fotografia zamieszony pod adresem http://annasychowicz.pl/basniowe-warsztaty-fotograficzne/zasady-uczestnictwa/

I na koniec video backstage czyli jak to wygląda od kuchni

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited