Tatra Adventure II – górski maraton fotograficzny

11-13 listopada 2022

Już w listopadzie odbędzie się drugi niezwykły koński maraton fotograficzny. Tym razem zapraszam was na trzydniowe tournée po Podhalu, podczas którego będziecie mieli okazję fotografować przeróżne konie na tle Tatr. Podczas pleneru odwiedzimy kilka lokalizacji – pierwsza sesja odbędzie się o zachodzie słońca w czwartek zaplanuj więc swój przyjazd tak aby zdążyć się zameldować i wyruszyć na sesję. Odwiedzimy kilka stajni z widokiem na góry, zrobimy zdjęcia w jaskini i w górskiej rzece.

W plenerze weźmie udział kilkanaście koni różnych ras i maści, w tym konie sztuczkowe! To niepowtarzalna okazja do zbudowania sobie solidnego portfolio w dynamicznie zmieniających się warunkach jak również do spędzenia czasu w świetnym towarzystwie

Cena
Informacje

Wydarzenie jest dedykowane fotografom na każdym poziomie zaawansowania. Jest to świetna okazja do nauki dla osób, które mają małe doświadczenie w fotografowaniu koniu w plenerze zaś fotografowie, którzy tajniki fotografii koni mają w małym palcu wzbogacą swoje portfolio w wyjątkowe kadry. 

Dokładny plan i godziny podam za pośrednictwem e-maila i/lub dedykowanego do pleneru wydarzenia na Facebooku.

Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie mienia i/lub obrażenia ciała podczas pleneru.

Nie mamy wpływu na warunki atmosferyczne. Jeśli pogoda nie pozwoli na wyjście w plener, wykorzystamy ten czas na wspólną selekcję i edycję zdjęć

Płatność
  • Rezerwacja miejsca na wydarzenie odbywa się poprzez dokonanie wpłaty zadatku w ciągu trzech dni od zgłoszenia. Zadatek zabezpiecza Organizatora na wypadek, gdyby uczestnik mimo deklarowanej chęci uczestnictwa w danym wydarzeniu, nie wywiązał się z tego zobowiązania. 
  • W przypadku rezygnacji przez Uczestnika z Plenerów/Warsztatów zadatek nie będzie zwracany.
  • Pełna opłata za wydarzenie musi być dokonana najpóźniej 30 dni przed planowanym rozpoczęciem zajęć tj do 11 października 2022, a w uzasadnionych przypadkach gotówką w dniu pleneru. W przypadku niewpłynięcia środków w określonym terminie na miejsce danej osoby zostanie zapisana inna osoba, a zadatek przepadnie.
Wykorzystanie zdjęć
Sprzęt
Chcesz wziąć udział?

Jeszcze tylko jeden krok dzieli Cię od wzięcia udziału w plenerze. Musisz wiedzieć, że na organizowanych przeze mnie wydarzeniach obowiązują ściśle określone zasady. Zanim zgłosisz chęć uczestnictwa w plenerze przeczytaj poniższy regulamin. Rezerwacja miejsca wiąże się z jego akceptacją! Sprawdź:

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu napisz do mnie aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować termin!

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited