Wilderness Beauty – plener fotograficzny

Pod koniec czerwca odbędzie się od dawna wyczekiwany plener fotograficzny, w którym obok modelek wezmą udział konie i węże. Stylizacje w stylu dark ethnic fantasy idealnie dopełnią klimat pleneru. W galerii poniżej znajdziesz pogląd tego co czeka Cię 25 czerwca na plenerze.

Cena
Informacje

Spotkamy się 25 czerwca 2022r w Teresinie k. Sochaczewa. Wydarzenie jest dedykowane fotografom na każdym poziomie zaawansowania. Jest to świetna okazja do nauki dla osób, które mają małe doświadczenie w fotografowaniu koniu w plenerze zaś fotografowie, którzy tajniki fotografii mają w małym palcu wzbogacą swoje portfolio w wyjątkowe kadry. Zapewniam niezwykłe baśniowe stylizacje i dodatki oraz modelki, które doskonale współpracują ze zwierzętami. Dokładny plan i godziny podam za pośrednictwem e-maila i/lub dedykowanego do pleneru wydarzenia na Facebooku.

Chcesz wziąć udział?

Jeszcze tylko jeden krok dzieli Cię od wzięcia udziału w plenerze. Musisz wiedzieć, że na organizowanych przeze mnie wydarzeniach obowiązują ściśle określone zasady. Zanim zgłosisz chęć uczestnictwa w plenerze przeczytaj poniższy regulamin. Rezerwacja miejsca wiąże się z jego akceptacją! Sprawdź:

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu napisz do mnie aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować termin!

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited