Fotograf SochaczewMagdalena: Nie tylko profesjonalistka..bo dobre zdjęcie może zrobić wielu fotografów. Anna posługuje się magią, i to biegle. Należenie do grona jej modelek to przyjemność nie tylko ze względu na efekt końcowy sesji, ale też na możliwość spędzenia czasu z tą genialną kobietą.
Nie ma żadnych problemów z komunikacją, drobnymi uwagami ze strony modelki, jest podatna na sugestie, o ile są dobre.. to jak dla mnie fantastyczne. Oceniam na 6 (w skali szkolnej).

***

Karolina: Profesjonalna, bezbłędna, kreatywna, skupiona na swojej pracy. Najlepszy fotograf z jakim miałam okazję współpracowac. Efekty mówią same za siebie. Gorąco polecam !!!

***

Ewelina: jestem zachwycona wspolpraca, polecam jak najbardziej

***

2Anna: Kocham to oko! Wyłapuje wszystko co najlepsze ? Atmosfera na sesji BOSKA 😀 Dbałość o szczegóły i w ogóle ach och poleciłabym całemu światu, ale zazdrość mnie powstrzymuje. Chciałabym mieć na wyłączność :3 ???

***

5

Dorota: Moja Wspaniała Pani Fotograf od łażenia po krzakach! ^^ Uwielbiam pracę z Anką. Już na etapie kreowania pomysłów jest pełna inspiracji, a zarazem niezwykle konkretna, co ułatwia późniejsze działania przy dążeniu do wyznaczonego celu.

***

5

Anna: Fantastyczna Pani fotograf, wie czego chce, utalentowana, jej poczucie estetyki bardzo mi odpowiada. Współpraca z nią to sama przyjemność. Polecam!

***

3

Anna: Pani Fotograf – spec w każdym calu!
Bardzo fajna osoba, kontaktowa i konkretna.
Zdjęcia robi szybko i bardzo starannie.
Efekty 200% normy, zdecydowanie cudowne!

Mam nadzieję, że nie jedna sesja przed Nami!

***

Anna: Bardzo pozytywnie! Fotografka z wizją, pomysłem na siebie, kontaktowa. Polecam!

***

Karolina: Wspaniały wymagający fotograf, który ma określony cel. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, polecam ! 😉

***

1Magdalena: Pani Fotograf z własnym stylem i wizją. Bardzo zdolna, a do tego zorganizowana i konkretna… Dlatego liczę na kolejną sesję 🙂

***

Aleksandra: Referencja BARDZO pozytywna!
Kocham rezultaty współpracy miłością wielką.
U Pani Sychowicz każdy wyjdzie na zdjęciach korzystnie 🙂 Do tego super atmosfera, bardzo dobry kontakt podczas sesji (przed i po też!)

***

Fotograf na Chrzest WarszawaMałgorzata: Właśnie dostałam zdjęcia! Boże, są niesamowite! Nie spodziewałam się, że można zrobić coś tak pięknego, jeszcze raz dziękuję!!

***

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited