Warsztaty i plenery fotograficzne

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowych,  baśniowych plenerach i warsztatach fotograficznych. Jeżeli marzy Ci się, żeby Twoje zdjęcia przenosiły odbiorcę do innego wymiaru to te wydarzenia są dla Ciebie!

Baśniowe Plenery i Warsztaty to spotkania dla fotografów chcących wzbogacić swoje portfolio o wyjątkowe, magiczne kadry.

Na sesjach pozują przepiękne modelki, które doskonale odnajdują się w świecie bajek. Obok modelek zapozują wybrane specjalnie do każdej edycji niezwykłe zwierzęta.

To co odróżnia te spotkania fotograficzne od innych to okazja do nauczenia się pracy ze zwierzętami na planie zdjęciowym.

Warsztaty fotograficzne

Częstym motywem moich zdjęć jest silna więź człowieka ze zwierzęciem i taki będzie motyw przewodni Baśniowych Warsztatów i Plenerów. A wszystko to w niezwykłej, magicznej otoczce.

Sprawdź co o warsztatach napisali uczestnicy!

Dla każdego wydarzenia powstanie odrębna grupa wsparcia dla uczestników na fb.

Jeśli chcesz wzbogacić swoje portfolio o wyjątkowe baśniowe kadry przeczytaj więcej :

<<Baśniowe Plenery Fotograficzne>>

Jeśli natomiast chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę z pracy z modelką podczas sesji, kreowania baśniowego klimatu na zdjęciach oraz zaawansowanej obróbki RAW to sprawdź aktualne terminy i zapisz się na:

<<Baśniowe Warsztaty Fotograficzne>>

 

Zobacz również

<<Warsztaty obróbki zdjęć on-line>>

IMG_0144

Terminy

Poprzednie wydarzenia

Ceny

Każda edycja nieznacznie różni się ceną ze względu na różnice w kosztach organizacyjnych. Osoby, które były już na Baśniowych Warsztatach i Plenerach otrzymają 10% zniżki na następne edycje. Dokładne ceny znajdują się na podstronie konkretnej edycji.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów proszę kierować na adres: warsztaty@annasychowicz.pl
lub plenery@annasychowicz.pl w przypadku plenerów.

Zanim wyślesz zgłoszenie przeczytaj koniecznie:

ZASADY UCZESTNICTWA W PLENERACH I WARSZTATACH

6