Na organizowanych przeze mnie wydarzeniach obowiązują ściśle określone zasady. Większość z nich zawarta jest w Regulaminie natomiast powiem kilka słów m.in. o współpracy z modelkami.

Każde zdjęcie, które wychodzi pod szyldem Baśniowe Warsztaty/Plenery Fotograficzne przechodzi przed publikacją weryfikację. Nasze zdjęcia są dlatego takie dobre bo wszyscy biorący udział w sesji (modelki, fotografowie, styliści i wizażyści) mają wobec siebie naprawdę duże wymagania. Pracujemy tylko z najlepszymi i dbamy wspólnie o nasz wizerunek. Od każdej nowej osoby, która chce uczestniczyć w tego typu wydarzeniach wymagamy tego samego – każdy przecież chce żeby zdjęcia zrobione na plenerze i warsztatach były doskonałe.

Czy jest weryfikacja? Brzmi groźnie ale polega jedynie na tym, że zdjęcia wysyłane są do modelek przez publikacją w internecie do akceptacji.  Czasami modelki mają uwagi, mogą pomóc niedoświadczonemu fotografowi w osiągnięciu lepszego efektu, ale raczej nie są czepialskie. Nawet jeśli ktoś nie ma doświadczenia w fotografowaniu modelek czy w obróbce ma szansę zrobić dobre zdjęcia z naszą pomocą. Szanujemy się zatem wzajemnie i razem dążymy do powstawania coraz lepszych zdjęć 🙂

Kolejną ważną ważną zasadą jest szacunek do innych uczestników wydarzenia. Nie akceptujemy wchodzenia sobie w kadr – dbamy o naszych Uczestników i staramy się aby każdy miał “5 minut” dla siebie sam na sam z modelką. Kiedy fotografujemy w grupie nie siedzimy sobie na plecach – trzeba pamiętać aby zostawić każdemu fotografującemu trochę przestrzeni.  Jeśli ktoś z Was mimo tego zapisu będzie miał kłopot wystarczy podejść do mnie i powiedzieć, a zrobię miejsce dla każdego.

Pomagamy sobie wzajemnie! Na spotkaniach są osoby bardziej i mniej doświadczone. Ale najlepsze są te momenty kiedy uczestnicy wymieniają się własnymi spostrzeżeniami i metodami fotografowania – nie bójcie dzielić się wiedzą! 🙂

Zanim zarezerwujesz miejsce na plener przeczytaj poniższy regulamin. Rezerwacja miejsca wiąże się z jego akceptacją!

Regulamin

Złożenie zgłoszenia lub dokonanie opłaty za wydarzenie równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited