To już drugi Baśniowy Plener Fotograficzny.
Baśniowy Plener Fotograficzny z Końmi to nic innego jak spotkanie fotografów, którzy chcą wziąć udział w staranniej przygotowanej sesji ale nie potrzebują do tego intensywnego szkolenia takiego jak na WARSZTATACH.

Stylizacje są przygotowywane przez naszą ekipę specjalnie na każdy plener , więc fotografowie mają niepowtarzalną okazję do uchwycenia niecodziennych, magicznych kadrów.

Pięknym modelkom towarzyszyć będą konie czystej krwi hiszpańskiej, a fotografować będziemy w cudownych górskich, plenerach Podhala.
Całe spotkanie potrwa około 8 godzin ? przez ten czas (z przerwą na obiad) będzie można fotografować modelki z końmi, same modelki oraz konie bez modelek.

To wydarzenie jest wyjątkowe pod wieloma względami. Nie tylko z powodu bajecznych stylizacji, krajobrazów i koni, które będą towarzyszyły modelkom.  W zatrzęsieniu plenerów, które ostatnio się mnożą jak grzyby po deszczu chciałabym Wam pokazać jak  wygląda plener z prawdziwego zdarzenia, na którym pozują profesjonalne modelki, a nie koleżanki ze stajni, gdzie wkładamy mnóstwo pracy w przygotowanie oryginalnych stylizacji (nie zerżniętych żywcem ze zdjęć od konkurencji). Gdzie naprawdę dbamy o to, żeby zdjęcia, które wychodzą pod szyldem naszego spotkania wyróżniały się na tle innych.

To wydarzenie jest też rozgrzewką przed Warsztatami, które chciałabym zorganizować w tym samym miejscu w roku 2017. Wypatrujcie informacji na ten temat …

Zapozują dobrze Wam znane modelki:
Thinloth i  MERRYSYNTH

img_0054

Będzie również okazja do fotografowania samych koni w ruchu.

IMG_0742 IMG_0445 IMG_0669

Data: 29 października 2016
Miejsce: Stajnia Neptuno – Nowy Targ
Koszt: 150 zł/os (cena nie zawiera wyżywienia)
Zgłoszenia: plenery@annasychowicz.pl

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited