Fotografia Psów

Zapraszam wszystkich właścicieli psów, którzy szukają profesjonalnego fotografa do wykonania sesji ich podopiecznych. Wykonuję różnego rodzaju zdjęcia psów – pamiątkowe z właścicielem, eksterierowe dla hodowców, a także sesje stylizowane (np w odniesieniu do użytkowości rasy).

 

Sesje pamiątkowe

To wszelkiego rodzaju sesje psów jak również psów z właścicielami na pamiątkę.  Skupiamy się na pokazaniu więzi pomiędzy psem, a człowiekiem i ukazaniu osobowości modela. Na sesję wybieramy się do parku i mają one formę spaceru i zabawy.

Sesje eksterierowe

To sesje przeznaczone dla hodowców i właścicieli psów rasowych, którzy potrzebują  perfekcyjnych pod kątem eksterierowym zdjęć swoich pupili. Sesja obejmuje zdjęcia portretowe, zdjęcia sylwetki oraz zdjęcia w ruchu z uwzględnieniem cech danej rasy.

Sesje szczeniąt

Sesje szczeniąt odbywają się głównie w plenerze – przed trzecim szczepieniem możliwe jest wykonane sesji w ogródku właściciela psów lub w domu pod warunkiem dobrego oświetlenia. W razie konieczności zabieram ze sobą również oświetlenie studyjne jednak rozstawienie go wymaga nieco przestrzeni.

samoyed fotografia psów

Sesje studyjne

Dysponuję sprzętem do zdjęć studyjnych – polecam szczególnie dla psów małych
i średnich, które bez problemu zmieszczą się na tło.

Sesje stylizowane

To sesje z właścicielami bądź modelkami w strojach inspirowanych np modą wiktoriańską, czy średniowieczną. Stylizacja zawsze jest dopasowana do rasy psa biorącego udział w sesji. Posiadam ogromną garderobę strojów możliwych do wypożyczenia na potrzeby zdjęć.

Zajrzyj również:

 

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited