Blossom Orchard
Plener Fotograficzny z Końmi w Kwitnącym Sadzie

Chyba każdy z nas ma już dość zimowej szarugi i z utęsknieniem czeka na wiosenne sesje. Czy może być coś lepszego na rozpoczęcie sezonu od zdjęć w pachnącym sadzie? Nie sądzę, dlatego na przełomie kwietnia i maja spotkamy się na mini plenerze aby fotografować konie wśród kwitnących drzew. Do dyspozycji będzie kilka koni różnych ras – zrobimy portrety jak również zdjęcia w ruchu. 

Uwaga! Plener odbędzie się 1 maja (niedziela) lub 7 maja (sobota). Ostateczna data zależy od pogody i od tego kiedy kwiaty będą w pełni kwitnienia! 

Cena
Informacje

Wydarzenie jest dedykowane fotografom na każdym poziomie zaawansowania. Jest to świetna okazja do nauki dla osób, które mają małe doświadczenie w fotografowaniu koniu w plenerze zaś fotografowie, którzy tajniki fotografii koni mają w małym palcu wzbogacą swoje portfolio w wyjątkowe kadry. Dokładny plan i godziny podam za pośrednictwem e-maila i/lub dedykowanego do pleneru wydarzenia na Facebooku.

Chcesz wziąć udział?

Jeszcze tylko jeden krok dzieli Cię od wzięcia udziału w plenerze. Musisz wiedzieć, że na organizowanych przeze mnie wydarzeniach obowiązują ściśle określone zasady. Zanim zgłosisz chęć uczestnictwa w plenerze przeczytaj poniższy regulamin. Rezerwacja miejsca wiąże się z jego akceptacją! Sprawdź:

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu napisz do mnie aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować termin!

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited