Plenery Fotograficzne z Końmi

Dla fotografów chcących poszerzyć swoje portfolio i podszkolić swoje umiejętności mam bogatą ofertę plenerów fotograficznych z końmi.

Są to spotkania dla fotografów, którzy chcą urozmaicić swoje portfolio o nowe, niepowtarzalne kadry, jak również poćwiczyć swoje umiejętności na przygotowanych przeze mnie  sesjach. Są to wydarzenia dla osób, które nie potrzebują tak intensywnego kursu jaki oferują warsztaty fotograficzne. Te wydarzenia wymagają od fotografa nieco samodzielności ale nadają się również dla osób o małym doświadczeniu – to świetna okazja do praktyki! 

Organizuję takie plenery stajniach w różnych częściach Polski. Za każdym razem wyszukuję najpiękniejsze konie, często potrafiące różne sztuczki, a także niezwykłe lokalizacje do sesji. Są dwa rodzaje plenerów:
z modelkami, których głównym tematem jest więź człowieka z koniem;
i wydarzenia, których tematem przewodnim są zdjęcia koni “na wolności”, robimy na nich zdjęcia w ruchu, jak również portrety – wszystko w niebanalnych okolicznościach przyrody lub na terenie zabytkowych obiektów.

Gypsy Wonderland – 22-24 września 2023

Jesienią zapraszam na niezwykły plener do hodowli uwielbianych przez was uroczych gypsy cobów.

Archiwalne

Winter’s Tale – 14 stycznia 2023 Zakopane

W styczniu spotkamy się w stajni w Zakopanem. Zapraszam fotografów, którzy chcą powiększyć swoje portfolio o bajkowe kadry.

Tatra Adventure II – 11-13 listopada 2022

Już w październiku odbędzie się niezwykły koński maraton fotograficzny. Tym razem zapraszam was na trzydniowe tournée po Podhalu, podczas którego będziecie mieli okazję fotografować przeróżne konie na tle Tatr.

Fairy Horses – Fotograficzne Spotkanie Integracyjne – 30-31 lipca 2022

W wakacje spotkamy się w sielskich okolicznościach przyrody na plenerze integracyjnym, podczas którego zrobimy sesje koni, m.in. w rzece. Plener zakończymy wspólnym ogniskiem. Szczegóły wkrótce….

Tatra Adventure 12-15 maja 2022

Już w maju odbędzie się niezwykły koński maraton fotograficzny. Tym razem zapraszam was na trzydniowe tournée po Podhalu, podczas którego będziecie mieli okazję fotografować przeróżne konie na tle Tatr.

Blossom Orchard 1/7 maja 2022

Chyba każdy z nas ma już dość zimowej szarugi i z utęsknieniem czeka na wiosenne sesje. Czy może być coś lepszego na rozpoczęcie sezonu od zdjęć w pachnącym sadzie? Nie sądzę, dlatego na przełomie kwietnia i maja spotkamy się na mini plenerze aby fotografować konie wśród kwitnących drzew. 

Chiaroscuro II 23 kwietnia 2022

W kwietniu spotkamy się aby ponownie popracować ze światłem studyjnym i świadomie wydobyć z koni ich najlepsze cechy. Użyjemy profesjonalnych lamp filmowych, a fotografować będziemy na hali – żadna pogoda nam nie straszna.

Chiaroscuro 19 i 20 marca 2022

W marcu spotkamy się aby wspólnie popracować ze światłem studyjnym i świadomie wydobyć z koni ich najlepsze cechy. Użyjemy profesjonalnych lamp filmowych, a fotografować będziemy na hali – żadna pogoda nam nie straszna.

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited