Tatra Adventure – górski maraton fotograficzny

12-15.05.2022

Już w maju odbędzie się niezwykły koński maraton fotograficzny. Tym razem zapraszam was na trzydniowe tournée po Podhalu, podczas którego będziecie mieli okazję fotografować przeróżne konie na tle Tatr. Podczas pleneru odwiedzimy kilka lokalizacji – pierwsza sesja odbędzie się o zachodzie słońca w czwartek zaplanuj więc swój przyjazd tak aby zdążyć się zameldować i wyruszyć na sesję. Odwiedzimy kilka stajni z widokiem na góry, a jeśli pogoda pozwoli zrobimy również zdjęcia nad jeziorem Czorsztyn.

W plenerze weźmie udział kilkanaście koni różnych ras i maści, w tym konie sztuczkowe! To niepowtarzalna okazja do zbudowania sobie solidnego portfolio w dynamicznie zmieniających się warunkach jak również do spędzenia czasu w świetnym towarzystwie

Cena
Informacje

Wydarzenie jest dedykowane fotografom na każdym poziomie zaawansowania. Jest to świetna okazja do nauki dla osób, które mają małe doświadczenie w fotografowaniu koniu w plenerze zaś fotografowie, którzy tajniki fotografii koni mają w małym palcu wzbogacą swoje portfolio w wyjątkowe kadry. 

Dokładny plan i godziny podam za pośrednictwem e-maila i/lub dedykowanego do pleneru wydarzenia na Facebooku.

Nie ponosimy odpowiedzialności prawnej za uszkodzenie mienia i/lub obrażenia ciała podczas pleneru.

Nie ponosimy również odpowiedzialności za warunki atmosferyczne. Jeśli pogoda do fotografowania na zewnątrz nie będzie odpowiednia, wykorzystamy ten czas produktywnie na edycji zdjęć. 

Wykorzystanie zdjęć
Sprzęt

Wszystkie zdjęcia zrobione podczas pleneru możesz wykorzystać w swoim portfolio, na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych, a także w celach komercyjnych. Niedozwolone jest ich wykorzystywanie w promowaniu własnych plenerów lub warsztatów.

Każdy uczestnik zobowiązany jest przesłać zdjęcia, których używa w jakikolwiek sposób, właścicielom koni najpóźniej 1 tydzień po ich publikacji w mediach społecznościowych, na stronie internetowej lub innych stronach internetowych.

  • Lustrzanka cyfrowa lub bezlusterkowa dowolnej marki, którą można obsługiwać w trybie manualnym
  • Obiektyw zmiennoogniskowy 70-200mm (lub o podobnym zakresie)
  • Może przydać się laptop do przejrzenia zdjęć po sesjach i zrobienia backup’u.
  • Baterie, ładowarki i dodatkowe karty pamięci.
Chcesz wziąć udział?

Jeszcze tylko jeden krok dzieli Cię od wzięcia udziału w plenerze. Musisz wiedzieć, że na organizowanych przeze mnie wydarzeniach obowiązują ściśle określone zasady. Zanim zgłosisz chęć uczestnictwa w plenerze przeczytaj poniższy regulamin. Rezerwacja miejsca wiąże się z jego akceptacją! Sprawdź:

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu napisz do mnie aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować termin!

© 2022 Anna Sychowicz All rights Reserved Any use without permission of the author is prohibited